Vyhrát ve sportce

Většinu z nás velmi láká představa, jaké by to bylo, vyhrát ve Sportce (nebo jiné hře). Kdo někdy vážněji zkoušel sázet Sportku nebo jiné takové číselné hry, čas od času nejspíš stál před problémem, kdy se inspirace jaksi zastavila a to pak najednou člověk neví, jaká čísla by měl vsadit.

Takhle to asi známe všichni – nějaká ta sázka do loterie podle dat narození či jiných významných čísel v rodině, trocha přičítání a odčítání, kombinování. Pak použijeme nápovědu z různých časopisů nebo z internetu, obrátíme se k astrologickým výpočtům, numerologii, nebo si připravíme vedle postele bloček a tužku, abychom mohli zapsat sny a odvodit jejich číselný význam. Čas od času vyzkoušíme náhodný tip.
Jako skvělá možnost se jeví použít specializovaný software, program, s jehož pomocí zjistíme, jak která čísla v naší oblíbené sázkové hře “padala”, která více, která méně, a můžeme využít i dalších výhod programu.
Takový je například program

Expert Lotto ,

který používám zejména pro sledování statistik Sportky a vytváření databází z různých hledisek. Je to program, s jehož pomocí můžete studovat z hlediska matematiky, taženosti, různých statistik a tak podobně i jiné číselné sázkové hry.
Na stránkách, kam vede uvedený odkaz, se můžete dočíst o všemožných výhodách tohoto programu jakožto nástroje pro podporu sázení číselných loterií.
Ale když například nemáme čas se zabývat propracovanějšími metodami a nechceme zvolit náhodný tip, ale chceme si čísla připravit sami, použijeme třeba generátor čísel (různé lze nalézt na internetu).

Zde odkaz na můj generátor čísel:

Tabulka vyžaduje zadání nejvyššího a nejnižšího čísla sázkové hry a také počtu čísel, která pro hru potřebujete. Není problém nastavit tak generátor pro téměř kteroukoli číselnou loterii. Pro hračičky: Dokonce můžete nastavit i rozsah čísel včetně nuly.
Pak po stisku tlačítka “Ukaž čísla” se objeví náhodně generovaná čísla v řádku výstupu. Odtud je můžete přenést pomocí schránky nebo si je ručně přepsat.
Přeji pěknou zábavu a hodně štěstí!
Pozn.: Omlouvám se, cestou se něco
pokazilo, zdá se, že odkaz nefunguje. Pokouším se zjistit, o co jde.

Také Vám přeji, aby právě Vámi použitá čísla vyhrála okamžitě jakmile je vsadíte, a to pokud možno hlavní cenu v prvním pořadí! ;-).

Ovšemže to není tak jednoduché a kromě čísel potřebujete ještě něco více… přinejmenším úsměv Štěstěny.


Důležité:
Prohlášení o obsahu stránek: Zde na stránkách aaxiris uváděné návrhy,
informace a údaje jsou nezávazné. Nenahrazují žádné osobní poradenství,
ať již psychologické či zdravotní, ani další profesionální porady. Akce,
které podniknete třeba i na základě mé astrologické nápovědy, podnikáte
výlučně a jen na vlastní zodpovědnost po svém uváženém rozhodnutí. 🙂

Next Post

Basic Attention Token BAT Price, Chart & News

Po Pro 20 , 2021
Většinu z nás velmi láká představa, jaké by to bylo, vyhrát ve Sportce (nebo jiné hře). Kdo někdy vážněji zkoušel sázet Sportku nebo jiné takové číselné hry, čas od času nejspíš stál před problémem, kdy se inspirace jaksi zastavila a to pak najednou člověk neví, jaká čísla by měl vsadit. […]