Partnerství zvěrokruhu

Stručně řečeno – zde je nápověda:

Beran má vysoké cíle, velkou ctižádost, odvahu a plno energie. Je vynalézavý a náruživý, srší energií a nápady. Je dynamický, aktivní a náročný. Přitahuje jej výzva, což se týká i výzvy milostné, ale přílišné otálení nesnáší. S chutí si užívá života a sexu.Většinou se také nesnadno vyrovnává s přílišnou zodpovědností za vztah a s jeho náročností. Ani podřízenost není pro Berana to pravé, rád vede a má hlavní slovo. Je přímý, což může někdy i zraňovat.
Nejlépe se cítí, když je v čele (společnosti i partnerství), sám rozhoduje a může volně nakládat s penězi. Většinou miluje zábavy s přáteli, kteří jeho jedinečnost a vůdčí roli uznávají a občasný obdiv jeho partnerky mu dělá dobře. Horší je, bojují-li spolu o moc, pak následuje sršení a výboje energie.
Je-li vše v pořádku a bez problémů, pak je milostná vášeň silná a sex bouřlivý a plný fantazie. Někdy je obtížné pochopit, jak vlastně může být Beran tolik přitažlivý, a přitom společný život s ním může být tolik obtížný (Někdy projevuje málo citlivosti, nemá potřebu pátrat po duševních pohnutích jiných, je příliš přímý. Domácí práce také nejsou jeho koníčkem.) Vždy záleží na osobnosti obou partnerů, nakolik se dokáží dělit o to, v čem jsou si podobní, bez rivality, a nakolik dokáží nedělat problém z toho, v čem jsou odlišní. To vlastně platí pro všechna znamení zvěrokruhu.

Býk je spolehlivý, srdečný, věrný, plní závazky, miluje pohodlí, tradiční hodnoty. Má rád pravidelnost, trvalost, i proto je poněkud majetnický. V oblibě má jídlo i sex a v obojím má rád pořádek a patřičně si vše vychutnává.
Lednička musí být velká a plná (spíže nejraději dvě), skříně co největší, ale hlavně postel pohodlná (žádná úzká válenda nebo miniletiště).
Romantika? Ano, s nádechem tradičnosti. Býk touží po fyzické náklonnosti, labužnickém sexu a vždy potřebuje čas na přemýšlení. Není příznivcem ulítlých experimentů ani duševních dramat. Má rád teplo rodinného krbu, s dětmi, velkou kuchyní a zahrádkou.

Hlavním znakem Blíženců bývá společenskost; pokud toto není narušeno jinými vlivy, cítí se nejlépe mezi lidmi. Nesnášejí pocit omezení (prostorem, časem, pravidly a vším), chtějí mít svobodnou volbu (ať jde o partnera, peníze či cokoli ostatního).
Propadají často počáteční přitažlivosti, která je velmi rychle přivede až k sexu. Rádi s partnerem mluví, téměř neustále. Pokud jde o schůzky, často bývají nedochvilní (a když to o sobě vědí, raději chodí o deset minut dříve).
Jejich přístup k životu je víceméně ležérní, nudným povinnostem se rádi vyhnou. Pokud jde o milostné splynutí, tady má místo spousta originality a Blíženci snad jaksi intuitivně vědí “jak na to”. A jen v posteli a v objetí si jejich partner může být jistý, že Blíženci jsou “tady”, když po probuzení bude marně přemítat, jak je možné, že jeho milovaná/-ý Blíženec si fénuje vlasy, když ho před vteřinou viděl u knihovničky.

U Raka nejvíce platí: když si vás nevšímá a dělá vše možné jen pro to, aby se na vás ani nepodíval, je na lovu. Koho loví? Vás. Většinou je to tak. Rak je příliš citlivý na to, aby dal hned své city všanc, proto ten podivný přístup. Je dobrý posluchač, citlivý přítel a je rád oblíbený. Také je přitažlivý, ať je vysoký a elegantní nebo spíše zakulacený, vždy na vás zapůsobí svým kouzlem.
Rak touží po vřelosti, pohlazení, náklonnosti, něze, bezpečí, což hledá i v sexu. Věří v lásku a hluboké city a je velmi snadné jej nechtěně zranit. Nevyhledává sexuální dobrodružství, a přitom je smyslný.
Nemá rád přílišnou změnu, ale jeho nálady se střídají velmi často a někdy i velmi dramaticky. Potřebuje ujišťování, láskyplné rozhovory a objetí; nabádání ke vzchopení se je velmi neúčinné.
Potřebuje a také nabízí fungující vztah a stabilitu, je opatrný, poněkud majetnický, a domácnost má rád dobře zařízenou a finančně zabezpečenou. Také se dokáže skvěle starat, děti i partnera opečovávat a hýčkat, vytvářet teplo rodinného krbu. Má sílu dávat dohromady pošramocené vztahy mezi svými blízkými, zajímá se o příběhy svých známých i cizích lidí.

Ohnivý, smyslný, okázalý, takový je královský Lev. Nikdy není nudný, má plno elánu a skvělých nápadů, organizuje, zařizuje, ale i nařizuje.
Romantika a sex? Plno. Spousta radosti ze života, chuti k rozkoši a předvádění se, vášeň a náruživost.
Lev vždy rád ví, na čem je, a není mu proti mysli nechat se obletovat. Má-li se vyjádřit, je energický, průbojný, prosazující oslnivě vlastní názory. Ovšem vášnivých debat se účastní vždy a rád má hlavní slovo. (Také na jeho slova vždy dojde.)
Ve vztahu bývá věrný a spolehlivý, a také majetnický a žárlivý. Svého Lva byste měli často hýčkat pozorností a ujišťováním o jeho jedinečnosti. S jeho snahou vládnout se zkrátka musíte nějak vyrovnat…

Panna je spolehlivá, citlivá, zajímavá, sečtělá, jemná, přitažlivá, pořádkumilovná … Většinou je to tak. A ačkoli se to na první pohled nezdá, má také vulkanickou sexuální sílu, hlubokou vášeň a smyslnost s touhou po bohatém a uspokojivém sexu.
Jen ostatním se snaží prezentovat svou chladností a perfektností, vypadá vždy tak čistě a úctyhodně (a probouzí sexuální pudy)… Nechce se nechat romanticky pobláznit kdejakým třeštidlem, hledá u partnera určitý druh jistoty a podobnost zájmů.
Praktičnost, ale i idealismus, šetrnost, zájem o zdraví a pořádek, intelektuální vzestup, zájem o přírodu, schopnost závazků, to vše podléhá Panninu hodnocení. Ale záleží také na přitažlivosti a harmonii.
Někdy je Panna příliš náročná na své blízké, většinou ale i sama na sebe, zkrátka to poněkud s tou organizací a pořádkem a zdravím přehání. To se může stát. Ale je-li spokojená, pečuje o všechno a o všechny se vší láskou a starostlivostí a energií.

Váhy se často vrhají do vztahu nadšeně a bez rozmýšlení, dokáží se zkrátka bláznivě zamilovat. Vždy vědí, že konečně potkaly toho jediného, i když vy víte, že je to nejméně počtvrté, co ztratily hlavu.
Věří v lásku a harmonii. Nechtějí zůstat samy ani okamžik, také jsou velmi společenské, ale partnera si rády vybírají, nebo zkrátka podlehnou jeho kouzlu.
Mají talent na odhad vkusu a přání druhých, což je někdy vede k přílišné přizpůsobivosti. Dokáží si s partnerem jen tak povídat v noci pod hvězdami, ale také s nadšením strávit noc plnou vášně v seníku či na rozhledně. Váhy hledají bezpečí, pravé partnerství, soulad, a na partnerovi jim záleží ze všeho nejvíc.

Sexuální přitažlivost, hluboké city, bouřlivá vášeň, vynalézavý milostný život, to vše ze Štírů vyciťujeme. Štír je ale i romantický, inspirativní, ctižádostivý, přitažlivý, atraktivní, zdánlivě rezervovaný.
Může kolísat mezi projevováním otevřené dravé sexuality na jedné straně a chladné atraktivnosti spojené s odmítavostí, vždy však je budící důvěru a znepokojivý zároveň. Má rád tajemno i odhalování pokušení. Do vztahu se může vrhat i bezhlavě i po důkladnějším zvážení, zda je to ten “vysněný”.
Málokdy od něj dostanete jasnou odpověď, ačkoli sám má rád o všem přehled. Někdy může být příliš manipulativní, což se týká vztahů a soužití i sexu. Pokud právě není v období experimentování, bere Štír vztah velmi vážně, je vášnivý, milující a oddaný.

Střelec je přímý, radostný, pohotový, nadšený, impulzivní. Ve věcech svádění je zastáncem přímého postupu, co se týče sexu, má přístup umělecký. Je smělý a sexy, spontánní a nevázaný. Potřebuje pocit svobody a rozletu. Je temperamentní a aktivní.
Dokáže povzbudit i inspirovat, ale také nechtěně zranit netaktně sdělenými postřehy (ano, někdy se pramálo dokáže vcítit do vašich pocitů). Střelce láká riziko a výzva, ať jde o vztah, finance či třeba sport. Touží po úspěchu, v čemž se prosazuje zejména jejich sebevědomí. Střelci mají široký rozhled, se kterým vás rádi seznámí.
Společenská setkání považují za místa nepřerušované zábavy a veselí (oni skotačí přirozeně, a vy zkrátka musíte také roztát a bavit se s ostatními), kde oslňují svým přirozený půvabem, mladistvým šarmem, přátelskostí a přehledem (a občas se jim povede nějaká ta “bota”, čehož si většinou nevšimnou).

Kozoroh je upřímný, přátelský, oddaný, spolehlivý, důstojný. Na první pohled neodhalíte jeho silnou sexualitu a žhoucí vášeň, ale skutečně je i velmi smyslný. Dokáže si užívat velmi bujaře, ale podle něj “všechno má svůj čas”.
Má smysl pro řád a tradici a není velkým příznivcem zábav a společností, ale výjimečně je schopen i překvapivě bláznivých činů. Kulturní umělecké akce má většinou rád.
Přestože vypadá vyrovnaně, občas na něj doléhají deprese, a zejména proto potřebuje ujišťování o vaší lásce a vlastní hodnotě. Někdy může být příliš autoritativní a kritický, možná ví všechno nejlíp a možná řeší záležitosti a problémy všech svých příbuzných. Velká rodina a klidný bezpečný domov je pro něj tradiční hodnotou.

Vodnář je plný přátelskosti, zájmu o druhé, má otevřenou povahu a bystrou a originální mysl. Dokáže mluvit o kdečem, vše jej zajímá a nikdy není nudný. Nejsou mu vlastní velké výlevy vášně prudkých citů, přesto je neodolatelný a nebezpečně svůdný.
Sám o sobě je stálou změnou a překvapením den co den. Nedá se od něj čekat pravidelnost ve schůzkách a nesnáší jakékoli omezování. Už jen projevit mu svůj zájem je docela obtížné a poznat, jak na tom vlastně jste, je téměř nemožné.
Budujete-li spolu vztah, dlouho si asi nebudete jistí, zda s vámi míní zůstat, ale míní-li, myslí to vážně. Pak si zvykněte na představu, že ví všechno nejlíp.

Ryby je obtížné popsat, jsou hodně přizpůsobivé, ale rozhodně spíš zádumčivé a pozorovatelské, jsou vstřícné a chápavé.Jsou citlivé, mají bohatou fantazii a intuici, většinou působí dojmem, že nejsou přítomny zde, ale bloumají kdesi v jiných světech.
Ryby jsou neodolatelné, jednoduše vás okouzlí, jsou laskavé, přátelské, velkorysé, pozorně vás vyslechnou a dokáží i pomoci. Není těžké se do nich zamilovat. Touží najít opravdovou lásku a věří v ni. Také se snadno zamilují a ve věcech sexu jsou rovněž plny fantazie a nespoutanosti.
V partnerství mají sklon příliš se obětovat, což by se nemělo brát jako samozřejmost. Protože “všeho do času”; pak se mohou snadněji pustit po proudu dál (bez vás pochopitelně). Potvrzujte svou vzájemnou lásku a oddanost co nejčastěji a pomozte jim projevovat nápaditost a volnost.

Pokud byste chtěli nějaké počtení v astrologickém řazení z partnerského horoskopu pro Vás a Vašeho miláčka, můžete si objednat “partnerské počtení” – jen stručné – za 200 Kč

ZDE OBJEDNAT

Jak takové počtení vypadá? Například takto:

Naprosto bezproblémové partnerství asi neexistuje, vždy jsou období růžová, ale i období zamračená, někdy je slunečno a někdy prší. Tak už to chodí, není-liž pravda? Hned v tomto příkladu vidíte, jak v jednom odstavci je velebeno vaše vzájemné porozumění a citlivost, zatímco v druhém se sděluje, že neshody budou časté. Ano, tito parteři mají porozumění a citlivost, ale jakmile přijde na nakládání s penězi a další zmiňovaná témata, je pro ně většinou obtížné zachovat “chladnou hlavu”.

PARTNERSKÝ HOROSKOP
1. osoba:
Jméno: jméno a příjmení
Datum a čas: ………….
Místo: místo narození

2. osoba:
Jméno: Jméno a příjmení
Datum a čas: …………..
Místo: místo


Nasledujíci text je určen 1. osobě

Cítíte, že váš partner má dostatek energie i odhodlání k překonávání každodenních problémů. Možná jste se setkali na pracovišti nebo při nějakém druhu společných aktivit. Zřejmě vás dokáže vždy pochopit, ale rozhodování asi zůstává často na vás a učí vás to řešit věci se snahou přizpůsobit je potřebám vás obou. Je citlivý i temperamentní a určitě nesnáší přílišnou kritiku, takže se učíte i taktu a vciťování.
 
Citlivost vašeho partnera může podporovat vaši fantazii a spolu můžete snít. Někdy může být v životě nerozhodný, ale má dost sil i nadšení i vášně.

Neváhejte se zeptat, jaké je oblíbené jídlo vašeho partnera a mluvit o tom, jestli budete jíst zdravěji. Jistě už vyzkoušel či objevil několik zajímavých receptů. Možná se také někdy dozvíte (nebo často dozvídáte), jak máte dělat věci lépe – nemůže si pomoci, říci vám to musí.
 
Vaše zamilovanost je oboustranná a hluboká. Máte většinou stejné postoje k lásce, sexu, umění, zábavě i práci a jste k sobě svou podobností přitahováni. Budete dobrými rodiči.
 
Někdy se vám váš partner může zdát zbrklý, jindy panovačný. Dokáže ale projevit horoucí lásku i podpořit sexuální fantazii. Sportujete?
 
Cítíte se ve společnosti vašeho partnera spokojeně, klidně, obletovaně? Přináší vám prospěch a osobnostní růst.
 
Možná spolu nemluvíte tak často, jak byste chtěli. Najděte, v čem je problém, a spolu se ho pokuste vyřešit.
 
Cítíte se duševně spřízněni a odtud váš vztah vychází. Ve společném plánování budoucnosti možná kolísáte nerozhodně mezi více variantami uspořádání; můžete experimentovat, zkoušet bezstarostnost i odpovědnost a přicházet na nové věci.
 
Můžete spolu snít o společném životě i rozvíjet fantazie o tom, jakou báječnou práci budete úspěšně vykonávat. Ale hned teď byste měli udělat něco konkrétního.
 
Možná díky vašemu partnerovi vzrostla vaše touha po určování chodu věcí nebo začínáte objevovat nějakou novou filozofii či náboženství. Vaše rozmluvy vedete asi pokaždé znovu, vždy s nějakou změnou. Třeba vás to překvapí, ale mohl by uvažovat i o přestěhování se do ciziny nebo o cestě motivované náboženským cítěním.
 
Pokud jste se rozhodli být spolu, zvykněte si na to, že neshody budou docela časté. Nemusíte se rozcházet, ale musíte se naučit chápat a tolerovat naprosto rozdílné názory. Střetů v názorech máte jistě mnoho, ať jde o otázky náboženství, o příbuzné, nebo o peníze. Co takhle rodinný rozpočet? Je to zvláštní, ale pravdu máte oba. Je třeba šetřit a myslet na zadní kolečka, ale také je třeba kupovat potřebné věci a sem tam si udělat radost i nějakou nepotřebnou maličkostí. O své názory se nemusíte hádat, jen se smiřte s tím, že jsou různé a nepokoušejte se navzájem měnit a přesvědčovat.
 
Ve vašem vztahu lze vidět výjimečné porozumění. Dalo by se tomu říkat duševní spřízněnost: vaše citlivost, pochopení, intuice, pátravá mysl a bystrý rozum – to je to, co dáváte dohromady, abyste uváděli v život své sny. Spolu můžete snít, hovořit, věnovat se svým podobným či stejným zájmům, diskutovat, řečnit, psát a tvořit i jen tak cestovat. Váš život je plný citlivosti, a možná i změn.
 
Společně máte obrovský potenciál energie a není pro vás obtížné správně ji nasměrovat. Doplňujete své síly navzájem, vaše síla vůle je obdivuhodná a bezpochyby budete úspěšní v čemkoli, od politiky po jakýkoliv druh bádání. Výrazné je vaše společné zaujetí pro věc, které vám v uskutečňování vašich smělých plánů také pomáhá. Vaše silná vůle společně s impulzivitou a aktivitou vašeho partnera dokáží neuvěřitelné věci, jen se přesvědčte! Skvělé je, že svou silou neplýtváte v boji o moc jednoho nad druhým, ale dokážete ji využít pro svůj společný zájem.
 
Zamilovanost, nadbytek energie, pevná vášeň, to vše ve vašem vztahu je. Velmi dobře se k sobě hodíte, doplňujete jeden druhého. Občas bude třeba partnera hýčkat přemírou pozornosti a péče, čímž se možná vyhnete vzrůstu žárlivosti, prudkosti či panovačnosti. Jistě mu udělá dobře trocha (raději více) obdivu a uznání jedinečnosti.
 
Dají se u vás čekat občasné výbuchy, jimiž vrcholí nahromadění nesouladu a neporozumění. Váš partner vás může přivádět k šílenství svou nevypočitatelností i svým někdy poněkud výstředním chováním. Skutečně se jej nepokoušejte předělat, tato vaše snaha by byla zbytečná a setkala by se s prudkým odporem. Cítíte-li, že k sobě patříte a budete-li mít snahu být spolu, začněte se oba učit toleranci. Máte se rádi takoví, jací jste a vaše odlišnost nemusí být podnětem ke střetům. Stačí vzájemně pochopit, jak se vaše povahy projevují, trochu si zvyknout a trochu změnit sami sebe. Nesvazujte partnera přehnanou disciplínou, dohledem či požadavky, shovívavě sledujte jeho bláznění a občas řekněte ze srdce upřímně “miluji tě“.
 
V podstatě asi oceňujete, že vám váš partner je zdrojem poučení a předává vám znalosti a rady. Chápete, že od něj se naučíte více, a cítíte se dobře ve vztahu plném jistoty a stability. Ačkoli někdy vám dá dost práce svého partnera vytáhnout z některé jeho zasmušilé nálady či deprese. Ale máte k tomu dost pozitivní energie a spolu pak máte navíc velký potenciál předvídavosti, věcnosti a vytrvalosti.
 
Vaše první setkání vám pravděpodobně vyrazilo dech a od té doby vás váš partner každodenně překvapuje. Vzájemně jste si inspirací a podněcujete se k netušeným věcem. Váš společný život je něco jako jízda na horské dráze; vrcholy, propady, zatáčky, jízda do neznáma, stálé vzrušení. Naštěstí vám to není proti mysli a případné nadlimitní výstřednosti dokážete utlumit a pády převést v klouzavý let.
 
Váš partner je často náchylný ke starostem a špatnému výkladu situace. Pak se může cítit oklamaně a zneužitě. Jak zvýšit pocit důvěry mezi vámi? Zřekněte se tajnůstkaření. Pokud máte oba zájem vaše vztahy vylepšit a zamezit nedorozuměním a ukřivděnosti, zkuste si promluvit a dohodnout se, že nebude ani jeden z vás tomu druhému předkládat upravené verze, ale jen a jen pravdu, a dá si záležet, aby byla celá, bez vynechávek. Tak se snad můžete zbavit i podezřívavosti. Co se týče finančních záležitostí “ve velkém“, neřešte je sami se spoléháním na štěstí či náhodu, zkuste si nechat poradit někým spolehlivým. Spekulace nejsou nic pro vás.
 
Možná máte hodně společného, ale snaha každého z vás mít poslední slovo může vaše soužití narušovat. Ve vašem případě je vždy obtížné, abyste dospěli k rozumné dohodě, když se dokážete pohádat o maličkosti. Každý z vás by rád byl tím, kdo rozhodne, jak se co udělá. Ale v partnerství nemůže ustupovat vždy tentýž jedinec, i proto bude těžké poradit. Mohli byste v některém z klidnějších období, kdy jste náchylní k porozumění, udělat dohodu ve smyslu – kdo navodí téma, ten může rozhodnout o tom, jak se projednávaná věc uskuteční, a ten druhý rozhodne kdy – nebo nějakou podobnou, aby bylo jasné, že rozhodovat budete střídavě. Bude to vyžadovat značnou dávku trpělivosti a tolerance, a především lásky, protože v ovzduší kolem vás je pořád přítomna výbušnost a rivalita.
 
Máte se velmi rádi, cítíte k sobě přátelství, náklonnost, lásku i vášeň. Váš vztah může být velmi nevšední a neobvyklý, možná výstřední nebo pozoruhodný. Vaše spousta fantazie a tvůrčích schopností a originality podněcuje vaše city i činy (a nebo se alespoň každou chvíli stěhujete). Cítíte se dobře při všem, co děláte, ačkoli možná ostatní udiveně kroutí hlavou nad tím, co to provádíte.
 
Jste pro svého partnera inspirací, obdivuje vaše myšlenky i rozhled. Vaše partnerství je zaměřeno na duševní spřízněnost, dobře si rozumíte a máte podobné zájmy. Je vcelku jedno, jestli jste se seznámili v práci, nebo spolu plánujete společné podnikání, máte dobrou šanci na úspěch. Společně dokážete přemýšlet a pracovat, bavit se i řešit problémy.
 
Dokážete jít společným životem s veselou myslí a dobrou náladou. Optimismus dodává váš partner a vy se snažíte napomáhat v realizaci jeho snů a podporujete rozvoj jeho osobnosti stejně jako on vaší. Na většině věcí se shodnete bez problémů, ať jde o náboženství, výchovu, právo či cestování. A když se v něčem neshodnete, dokážete věc řešit s porozuměním a humorem a vše důkladně promyslet.
 
Na šťastném nebi vašeho vztahu se může sem tam objevit mráček. Možná nemáte rozvrženy kompetence co se týče domácích prací nebo hospodaření s penězi a možná také máte občas pocit, že si tak docela nerozumíte. Je to přeci vcelku normální, když možná navíc pocházíte z rozdílného prostředí, a koneckonců většinou vše je věcí dohody. Nejednejte arogantně a nereagujte podrážděně, jen tak se vám podaří vše urovnat a dospět k obapolně příznivému řešení.
 
Váš partner má bezpochyby velmi velkorysý přístup k záležitostem života a to vám je nejen inspirací, ale také podnětem k poskytování dobrých rad a sdílení nahromaděných zkušeností. Bezpochyby z vás dvou vy jste zkušenější v hospodárném zacházení s penězi, trpělivější a opatrnější. Ale nic se nemá přehánět. Ačkoli vám jistě jde o finanční zabezpečení pro váš společný život, nesklouzněte do extrému šetřílkovství za každou cenu, váš partner by vám měl za zlé škudlení a mohl by vás obviňovat z přízemnosti a úzkoprsosti.

Next Post

Vyhrát ve sportce

Ne Led 12 , 2020
Stručně řečeno – zde je nápověda: Beran má vysoké cíle, velkou ctižádost, odvahu a plno energie. Je vynalézavý a náruživý, srší energií a nápady. Je dynamický, aktivní a náročný. Přitahuje jej výzva, což se týká i výzvy milostné, ale přílišné otálení nesnáší. S chutí si užívá života a sexu.Většinou se také […]