Aaxiris, astrologie, obrázky, galerie

fractalSky
Služby (a nebo si pořiďte astrologický software: buďte svým vlastním astrologem)

Nejprve bych ráda poděkovala za Vaši přízeň a čas, který jste věnovali čtení mých stránek. Děkuji.
Pokud jste dospěli k názoru, že byste rádi ode mne nějaké čtení, pak jsou tu tyto možnosti:
a) Znáte-li čas svého narození, pak třeba:
1. stručný výpis výkladu Vašeho horoskopu v českém jazyce 200 Kč (s tabulkou pro oblasti domů horoskopu a současný rok, kde uvidíte, který měsíc budou planetární vlivy příznivé, nepříznivé či nevyrovnané - pro tu kterou oblast života)
2. stručný výpis výkladu Vašeho horoskopu v českém jazyce 400 Kč (s tabulkou pro oblasti domů horoskopu pro každý měsíc (12 měsíců) jednotlivě, kde v každém měsíci budete moci vidět označené vlivy planet na tu kterou oblast života jednotlivě pro každý den)
3. dlouhý výpis výkladu Vašeho horoskopu v anglickém jazyce 300 Kč (s tabulkou pro oblasti domů horoskopu a současný rok, kde uvidíte, který měsíc budou planetární vlivy příznivé, nepříznivé či nevyrovnané - pro tu kterou oblast života)
4. dlouhý výpis výkladu Vašeho horoskopu v anglickém jazyce 500 Kč (s tabulkou pro oblasti domů horoskopu pro každý měsíc (12 měsíců) jednotlivě, kde v každém měsíci budete moci vidět označené vlivy planet na tu kterou oblast života jednotlivě pro každý den)
5. posouzení tabulky oblastí života (astrologických domů) pro každý měsíc zbývající do konce běžícího roku s vyhledáním dat, která by měla být příznivější pro sázení třeba Sportky, Lota apod. a provedení astrologického vypočítání "fortunátních" čísel, tedy těch, která se jeví pod příznivým vlivem planet. Tj. kombinace výpočtů z Vašeho data narození a planetárních postavení roku, jejichž výsledkem bude pro Vás výpis fortunátních čísel pro tuto kombinaci a výpis příznivějších dat pro sázení plus 12 měsíčních tabulek pro záležitosti domů horoskopu: 400 Kč, jen čísla pro Vaše datum narození stanovená podobnou metodou bez ohledu na současný rok: 100 Kč.
b) Neznáte-li čas svého narození, pak orientačně:
1. stručný kratší výpis výkladu Vašeho horoskopu v českém jazyce 150 Kč (s tabulkou pro oblasti domů horoskopu a současný rok, kde uvidíte, který měsíc budou planetární vlivy příznivé, nepříznivé či nevyrovnané - pro tu kterou oblast života)
2. dlouhý ale stručnější výpis výkladu Vašeho horoskopu v anglickém jazyce 300 Kč (s tabulkou pro oblasti domů horoskopu a současný rok, kde uvidíte, který měsíc budou planetární vlivy příznivé, nepříznivé či nevyrovnané - pro tu kterou oblast života)
3. jen čísla pro Vaše datum narození stanovená astrol. metodou bez ohledu na současný rok: 100 Kč.
Při všech variantách k tomu samozřejmě zdarma také výtisk zobrazení postavení planet Vašeho nativního horoskopu.
Nebo si chcete objednat jednoduše jen Roční tabulku za 60 Kč,
měsíční tabulku určitého měsíce za 50 Kč
nebo 12 měsíčních tabulek za 300 Kč?

Máte-li zájem si přečíst, jak by se daly vyložit vztahy v horoskopu Vašem a Vašeho miláčka, mohu Vám zaslat výpis výkladu partnerského horoskopu.
Partnerské počtení ...... 200,-- Kč. tady - vzorek, jak přibližně může vypadat takové partnerské počtení
Stačí napsat, které čtení byste rádi - na můj níže uvedený e-mail - zrovna prosím napište i další Vaše údaje: Jméno (nejlépe jméno i příjmení), datum narození, místo narození, je-li znám, pak i čas narození (v případně požadavku na partnerský horoskop i údaje Vašeho partnera). Platby přijímám na číslo účtu, které Vám pošlu v potvrzujícím e-mailu, případně na PayPal. Tak tedy - stačí jen si vybrat.

Pro pořádek je nutno uvést, že astrologie Vám bohužel nedá na své výklady žádné záruky - jak jistě víte, hvězdy naznačují, ale je obtížné přesně dešifrovat detaily. Interpretace výkladu je pak dále na Vás.
stránka o číslech a Sportce a tak ...
Objednat můžete na adrese: aaxprojekt ZNAKproZAVINAC centrum TECKA cz



Důležité:
Prohlášení o obsahu stránek, tj. zákonné upozornění: Zde na stránkách aaxiris uváděné návrhy,
informace a údaje jsou nezávazné. Nenahrazují žádné osobní poradenství,
ať již psychologické či zdravotní, ani další profesionální porady. Akce,
které podniknete třeba i na základě mé astrologické nápovědy, podnikáte
výlučně a jen na vlastní zodpovědnost po svém uváženém rozhodnutí.

Mé nejčerstvější obrázky můžete vidět zde: www.aaxiris.cz/obrazky

Mé obrázky a další na fler.cz