Aaxiris, astrologie, obrázky, galerie

fractalSky
Čísla jen tak

Kdo někdy vážněji zkoušel sázet Sportku nebo Šťastných 10, čas od času nejspíš stál před problémem, kdy se inspirace jaksi zastavila a to pak najednou člověk neví, jaká čísla by měl vsadit.

Takhle to asi známe všichni - nějaká ta sázka do loterie podle dat narození či jiných významných čísel v rodině, trocha přičítání a odčítání, kombinování. Pak použijeme nápovědu z různých časopisů nebo z internetu, obrátíme se k astrologickým výpočtům, numerologii, nebo si připravíme vedle postele bloček a tužku, abychom mohli zapsat sny a odvodit jejich číselný význam. Čas od času vyzkoušíme náhodný tip.
Jako skvělá možnost se jeví použít specializovaný software, program, s jehož pomocí zjistíme, jak která čísla v naší oblíbené sázkové hře "padala", která více, která méně, a můžeme využít i dalších výhod programu.
Mohu se zmínit například o programu Expert Lotto , který používám zejména pro sledování statistik Sportky a vytváření databází z různých hledisek. Je to program, s jehož pomocí můžete studovat z hlediska matematiky, taženosti, různých statistik a tak podobně i jiné číselné sázkové hry.
Na stránkách, kam vede uvedený odkaz, se můžete dočíst o všemožných výhodách tohoto programu jakožto nástroje pro podporu sázení číselných loterií.
Ale když například nemáme čas se zabývat propracovanějšími metodami a nechceme zvolit náhodný tip, ale chceme si čísla připravit sami, jeví se jako dobrý nápad použít třeba generátor čísel.

Takže: pár slov pro ty, kteří si stáhli ze Slunečnice můj generátor čísel:

Tabulka vyžaduje zadání nejvyššího a nejnižšího čísla sázkové hry a také počtu čísel, která pro hru potřebujete. Není problém nastavit tak generátor pro téměř kteroukoli číselnou loterii. Pro hračičky: Dokonce můžete nastavit i rozsah čísel včetně nuly.
Pak po stisku tlačítka "Ukaž čísla" se objeví náhodně generovaná čísla v řádku výstupu. Odtud je můžete přenést pomocí schránky nebo si je ručně přepsat.
Přeji pěknou zábavu a hodně štěstí!

Pro ty, kteří by si rádi teprve generátor čísel ze Slunečnice stáhli, odkaz zde: klikněte pro přenesení na Slunečnici

Také Vám přeji, aby právě ta určená čísla vyhrála okamžitě jakmile je vsadíte, a to pokud možno hlavní cenu v prvním pořadí! ;-).
Kdyby se to stalo, určitě napište! (aaxprojektZNAKproZAVINACcentrumTECKAcz :-)
Totiž myslím, že to není tak jednoduché a kromě čísel potřebujete ještě něco více... přinejmenším úsměv Štěstěny.

 • Chcete-li, můžete si u mne objednat pro Vás z astrologického hlediska vypočítaná šťastná čísla, v kombinaci s vlivy období současného roku. Děkuji za Váš zájem, přeji znova hodně štěstí!
 • Expert Lotto je program, s jehož pomocí můžete studovat z hlediska matematiky, taženosti, různých statistik a tak podobně i jiné číselné sázkové hry.
 • Chcete se na něco zeptat a nad odpovědí se zasmát nebo se zamyslet? Zkuste si "popovídat" s "věšteckou" tabulkou, kterou jsem pro vás upravila na stránce odpovědí. Odpovědi jsou jen jednoduché, zatím, také mám v úmyslu časem něco více s tím udělat.
  Důležité:
  Prohlášení o obsahu stránek: Zde na stránkách aaxiris uváděné návrhy,
  informace a údaje jsou nezávazné. Nenahrazují žádné osobní poradenství,
  ať již psychologické či zdravotní, ani další profesionální porady. Akce,
  které podniknete třeba i na základě mé astrologické nápovědy, podnikáte
  výlučně a jen na vlastní zodpovědnost po svém uváženém rozhodnutí. :-)
  Mé nejčerstvější obrázky můžete vidět zde: www.aaxiris.cz/obrazky

 • Mé obrázky a další na fler.cz